DefTech спільнота

695 статей, 233 топіки, 6K коментарів, 2062 учасники


← Сtrl 123456...31 Ctrl →

Коментарі

«інженерія» перша знизу, і це не «комп’ютерні та інформаційні науки», що зверху
Так де технічна стаття про це?
Сергій, вітаємо! Дякуємо за інтерес до нашого продукту. Лінійка Oko Pro — це повністю наша розробка: від власної схемотехніки плат до низькорівневого ПЗ та алгоритмів калібрування сенсорів.
Опублікували новий випуск рубрики! Українська DefTech компанія Vyriy активно зараз масштабується та шукає до себе в команду досвідчених фахівців. Детальніше про відкриті вакансії читайте тут: dou.ua/forums/topic/59895
Це не flir. Це дешевше за flir. Це, в якихось аспектах, краще за flir. Не розганяйте зраду там, де її немає і не умнічайте, якщо не знаєте.
я не чув щоб робили щось схоже В деяких стартапах дають, як альтернативу ринкової зп — типу 1к + опціон замість 4к :) В сталих софт компаніях інша причина давати акції розробникам — якщо в тебе продукт на 1 млн строчок коду, на перший план виходить...
Основні причини — законодавство і ринок та бізнес-модель. В Україні, а особливо в мілтек бізнес кешевий більше, не так про капіталізацію. Плюс законодавчо це зробити складно і немає фондового ринку, правильно тут все вже написали деякі.
А стосовно мало інженерів. Та ні, особливо по софту дофіга. Прям пахне смаженим : res.cloudinary.com/...​/kx0m4msy7s74lwoealsp.jpg
У США — навпаки, там дуже багато випускають підприємців, а інженерів Це ж такий жарт, так? Випускають підприємців, хто випускає? Підприємців не випускають, справжніми підриємцями є пару відсотків, їми стають.
ого, цікаві подробності. Цікаво що на це скажуть люди з стартапу цього. Але як ні як, те що люди створили свій проект і хоч якось підтримують локомотив руху в країні — імхо це плюс.
@Око Камера, прокоментуєте будь-ласка?
тому, що запакувати Teledyne FLIR Boson (Industrial grade) у так собі фрезерований корпус це не того рівня іновація щоб тащітися як удав по скловаті.
Бо у нас немає ні законів, ні відповідальності, тобі просто дадуть фантики, за які навіть копійку не отримати, або просто «збанкрутують» і відкриють нову компанію за кордоном
Насправді я не знаю, чому така стаття набирає таку малу популярність. Але імхо, це крутий проект, який потребує підтримки
Насамперед тому що в Україні немає цивілізованого фондового ринку, і це просто фізично не працює, навіть якщо компанія інкорпорована за межами України, нормально менеджити ці частки в рамках законодавства дуже важко Тому в тебе або «джентльменський...